apple newsy

Wyciek specyfikacji iPhone X: 3 GB RAM, trzy kolory, wersja 512 GB

Od rozpoczęcia prezentacji zupełnie nowego iPhone X dzieli nas zaledwie kilka godzin. Jest to chyba najbardziej oczekiwane urządzenie tego roku, o którym powiedziano wiele, ale tak na prawdę nie mamy nic pewnego. Wprost z Rosji wpada do nas zdjęcie, które rzekomo przedstawia częściową specyfikację iPhone X oraz jego różne warianty. Lista pochodzi podobno od jednego z operatorów na tamtejszym rynku.
Według tego przecieku, jubileuszowy iPhone X będzie posiadał 5.8-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1125 x 2436 pikseli. Na liście znajduje się też informacja i chipsecie Apple A11 i jego maksymalnym taktowaniu zegara 2.5 Ghz. Wykazane są tu cztery rdzenie, jednak wczoraj pojawiła się informacja, że nowy układ A11 będzie miał ich sześć, po trzy do cięższych zadań i po trzy do lżejszych prac. Wykazany jest też aparat 12 MP, ale wiemy już niemal na pewno, że będzie to podwójna konfiguracja. Po raz kolejny jest też mowa o 3 GB pamięci RAM.

Zdjęcie przedstawia też trzy różne warianty kolorystyczne – czarny, złoty oraz srebrny. To samo dotyczy pojemności, gdzie do wyboru będzie  – 64 GB, 256 GB oraz 512 GB.

Źródło: PhoneArena@VenyaGeskin1

Systemy: