newsy samsung

Nowy redner Galaxy S8 Active wskazuje przybliżoną datę premiery

O modelu Galaxy S8 Active mówi się w zasadzie od momentu wydania Galaxy S8/S8+. Nazwa kodowa wzmocnionego flagowca to Cruiser i zgodnie z tradycją najpierw trafi do operatora AT&T w USA. Później oczywiście trafi również do regularnej sprzedaży w innych krajach. W ostatnich tygodniach Galaxy S8 Active otrzymał certyfikat Wi-Fi oraz był widziany na stronach różnych benchmarków. Został też zaakceptowany przez Federalną Komisję Łączności (FCC).
Poprzednicy, zazwyczaj byli prezentowaniu już w czerwcu, ale wiemy doskonale, że nawet tegoroczny duet Galaxy S8 zadebiutował z małym poślizgiem. Być może oficjalnie zobaczymy go już wkrótce, a dowodem na to jest szkło ochronne dla Galaxy S8 Active zauważone na Amazonie i będzie dostępne w sprzedaży od 1 sierpnia. Może to sugerować, że również w podobnym terminie zadebiutuje sam telefon. Oprócz daty i szkła widzimy również render, który jest podobno do tych, które pojawiały się już wcześniej.

Galaxy S8 Active ma mieć płaski ekran AMOLED o przekątnej 5,8 cala. Wewnątrz znajdziemy chipset Snapdragon 835 lub Exynos 8895 w połączeniu z 4 GB pamięci RAM. Wytrzymałość ma zapewnić konstrukcja zgodna z normą MIL-STD-810G.

Źródło: SamMobile

 

Systemy: