lg newsy

LG prezentuje dwa nowe warianty swojego flagowca – LG G6+ i LG G6 32 GB

Na początku czerwca, koreańskie media donosiły, że pod koniec tego miesiąca zobaczymy dwa nowe urządzenia, którymi będą  LG G6 Plus i LG G6 Pro. Wskazywano, że ma to nastąpić 27 czerwca, lecz już dziś wiemy, że będą to modele, które noszą nazwę LG G6+ oraz LG G6 32 GB.
Nie wiadomo czemu te modele nie ujrzały wcześniej światła dziennego i nie zostały zaprezentowane obok LG G6 na MWC 2017 w lutym. Pamiętamy również, że LG oferuje swój flagowy telefon G6 w różnych wariantach, w zależności od rynku. Niektóre opcja nie mają ładowania bezprzewodowego oraz są uboższe w inne funkcje jak Quad DAC. Niestety jest tak w przypadku europejskich wersji LG G6.

W Korei Południowej flagowiec od LG również nie ma ładowania bezprzewodowego, ale posiada Quad DAC. Odwrotna sytuacja jest w USA, gdzie G6 posiada pierwszą funkcję, ale drugiej już nie. Teraz, dostępny wyłącznie w Korei Południowej, LG G6 +będzie posiadał opcję ładowania bezprzewodowego oraz większą pojemność, która wyniesie 128 GB.

Na innych rynkach LG G6 jest dostępny z pamięcią masową 64 GB, ale w Polsce spotkamy tylko wersję z 32 GB, czyli okrojoną dla rynku europejskiego. Obok wariantu premium, którym jest G6+, w Korei zadebiutował właśnie LG G6 z 32 GB wbudowanej pamięci.

Nowe smartfony, będą dostępne w kolorach Optical Astro Black, Optical Terra Gold i Optical Marine Blue w przypadku LG G6+ i  Terra Gold oraz Marine Blue dla LG G6 32 GB, a więc takich, które nie występują w przypadku regularnej jednostki G6. Wszystkie odmiany będzie łączył jednak kolor Mystic White.

LG G6+ i LG G6 32 GB będą wyłącznie dostępne w Korei Południowej, ale firma nie potwierdziła, kiedy zostaną oficjalnie wprowadzone na rynek. Nie wiadomo też, czy w przyszłości trafia również do innych krajów.

Źródło: GizmoChina, LG

Tagi

Systemy: